DZIAŁALNOŚĆ FIRMY

 

Przez wiele lat w obecnej siedzibie firmy „OPOLSTAL” funkcjonowała hurtownia stali. Po rozwiązaniu spółki pracownicy zostali zatrudnieni w „OPOLSTALU”.

 

Obecnie zespół tworzy grupa z wieloletnim doświadczeniem podnąsząca stale swoje kwalifikacje.

ZOBACZ NASZ PROFIL

NA FACEBOOK'U

OPOLSTAL

 

„OPOLSTAL” działalność swoją rozpoczął w 2014 roku. Na rynku prywatnych firm już ponad 5 lat, a osoby, które zatrudniamy, od dawna pracują

w tym segmencie gospodarki.

 

Naszą kadrę cechuje doświadczenie

i fachowość

Gwarantujemy współpracę na wysokim poziomie i profesjonalne doradztwo. Pomimo bogatej oferty staramy się rozszerzać asortyment i podnosić jakość świadczonych usług.

Aktualnie oprócz wyrobów ze stali czarnej pojawiły się blachy, profile, pręty

i kształtowniki z akcesoriami z aluminum, stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz z metali kolorowych - miedź, mosiądz, brąz.

 

Posiadamy plac składowy i halę magazynową. Na wyposażeniu hurtowni znajdują się i w pracy pomagają: żuraw samojezdny, wózek widłowy, suwnica i piła tarczowa (umożliwia przecięcie materiałów długich do transportu) oraz taśmowa (przygotowanie elementów pod wymiar).

Do cięcia blachy używamy palnika plazmowego.

Przygotowujemy towar do transportu wg zamówień telefonicznych lub mailowych.

 

 

Z konieczności i potrzeby zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych Klientów powiększyliśmy nasz park maszynowy o samochód marki IVECO, ładowności 3,5 Mg i co ważne długości paki L = 6,20 mb. Stąd nie ma już dla nas problemu z załadunkiem i transportem 6-metrowych profili zimno-

i gorącowalcowanych, kształtowników, czy rur. Blacha wchodzi w każdym produkowanym formacie od 1000 x 2000 do nawet 2000 x 6000. Zapraszamy więc do zakupów łącznie z transportem towaru do Klienta.

NASZĄ DEWIZĄ JEST SZYBKA I PROFESJONALNA OBSŁUGA ZARÓWNO W DZIALE HANDLOWYM, JAK I NA MAGAZYNIE

 

ZAPRASZAMY  DO  WSPÓŁPRACY!